🚚 Nad 34,90€ doprava ZADARMO a ku každému krytu ochranné sklo ZADARMO (okrem modelov iPhone 13 a iPhone 13 Pro)!🚚

Ako chrániť displej pred poškodením?

Väčšina z nás ma displej svojho mobilu už nejako poškodený. Až spätne rozmýšľame, ako ho ochrániť pred škrabancami, puklinami či rozbitím. Vtedy je už však neskoro – keby sme na to mysleli skôr, náš smartfón mohol stále vyzerať ako nový. V dnešnom článku si prezradíme ako chrániť displej pred poškodením. Ak teda je ten váš stále bez poškvrny alebo sa chystáte na kúpu nového mobilu, tento článok vám zaiste pomôže a vy budete vopred pripravený!

1. Tvrdené sklo na mobil

Voľbou číslo 1 je tvrdené sklo, ktoré je prakticky najpoužívanejším riešením na ochranu displeja. Je pevné, spoľahlivo chráni pred škrabancami, nárazmi či celkovým rozbitím displeja. Okrem toho ide o účinnú ochranu displeja pred zamastením, obliatím či iným znečistením. Vás mobil si tak môže zachovať look novoty aj niekoľko mesiacov – bez poškodenia a estetických nedostatkov.

Tvrdené sklá na displej sú dostupné, nie sú drahé a u nás v CubeCase dostanete ochranné tvrdené sklo ku každému krytu na mobil úplne ZADARMO!

2. Ochranná fólia na displej

Donedávna najpopulárnejším riešením ochrany displeja je ochranná fólia. Stále ju nájdete na mnohých smartfónoch a ostáva druhou najlepšou a najdostupnejšou voľbou pre displeje. Je rozmerovo flexibilnejšia a niektorí ľudia ju preferujú pred tvrdeným sklom, a to najmä z dôvodu jej tenkosti. Ponúka bližší kontakt prsta s displejom, prirodzenejšie ovládanie mobilu a je o čosi nenápadnejšia v porovnaní s ochranným sklom. 

Jej možnosti sú však menšie, nakoľko displej pred rozbitím efektívne neochráni. Časom možno zistíte, že ju musíte vymeniť, pretože je špinavá alebo sa na okrajoch odliepa.

3. Špeciálny roztok

Veda napreduje aj v tomto ohľade a spoločnosti už vyvinuli špeciálny nano roztok, ktorý chráni pred poškodením vášho displeja. Ide síce o modernú voľbu, ktorá je navyše antibakteriálna, rýchlo aplikovateľná a jednoduchá, no prakticky vôbec nepomôže pri páde či škrabancoch väčších a tvrdších predmetov. Napriek tomu si nachádza svojich fanúšikov, a to najmä v súčasnom vírusovom období.

 

Pravidlom číslo jedna je však starostlivosť o svoj smartfón. Dávajte si naň pozor, neprenášajte so pri ostrých predmetoch, ktoré by mohli spôsobiť škrabance a eliminujte možnosti pádov. Radšej myslieť dopredu ako potom narýchlo riešiť nepríjemnú a často veľmi drahú výmenu displeja.

Rýchle dodanie objednávky. Dodanie do 48 hodín!
Kvalita - Vždy na prvom mieste!
95% tovaru z našej ponuky je skladom.
100% bezpečná platba cez platobnú bránu Fondy!