🚚 Nad 34,90€ doprava ZADARMO a ku každému krytu ochranné sklo ZADARMO (okrem modelov iPhone 13 a iPhone 13 Pro)!🚚

Ako chrániť mobil pred poškodením?

Kúpili ste si nový mobil? Jeho kvalita, množstvo funkcií a bezchybný vzhľad vám iste robia radosť. Aj pri opatrnom zaobchádzaní sa na novom zariadení však čoskoro objavia prvé škrabance alebo praskliny. Malé nehody sa môžu prihodiť doma, v práci alebo pri telefonovaní na ulici. Na šťastie existujú účinné doplnky, ktoré vám pomôžu chrániť mobil pred poškodením. Malou investíciou tak môžete predchádzať nákladným opravám displeja.

1. Ochrana mobilu — kryty na mobil a tvrdené sklá

Účinná ochrana mobilu vyžaduje, aby bola v bezpečí jeho zadná strana, displej aj boky. Pri kúpe ochranných prvkov by ste preto mali vybrať kryt a tvrdené sklo na mobil.

2. Tvrdené sklo na mobil

Tvrdené sklo na mobil sa naliepa na displej telefónu. Prinesie vám jeho ochranu pred škrabancami, jeho prínos oceníte aj pri nárazoch a páde mobilu. Keďže je displej najdrahšou časťou smartfónov, ušetrí vám nemalé výdavky na prípadné opravy. K obrazovke neprenikajú ani prach alebo mastnota, ochranné sklo sa tiež veľmi ľahko čistí.
Jeho používanie pritom neznamená žiadnu zmenu citlivosti obrazovky. Cez tvrdené sklo na iPhone displej reaguje rovnako, ako pred jeho aplikáciou. Obávať sa nemusíte ani zmeny jasu, ostrosti alebo zobrazovania farieb. Ochranné sklá na obrazovky smartfónov sa vyrábajú z priehľadných materiálov.

3. Kryty na mobil 

Kryty na mobil zabraňujú poškodeniu zadnej časti telefónu, k dispozícii sú v rozmeroch, ktoré presne zapasujú na vaše zariadenie. Pri nákupe stačí len vybrať presný model, ktorý vlastníte. Kryty na iPhone z našej ponuky sa vyrábajú z dvoch materiálov: silikónu a TPU.
Silikón je pružný materiál, ktorý výborne tlmí nárazy. Umožňuje aj ľahké nasadenie a skladanie krytu na mobil. TPU(termoplastický polyuretán) má tiež výbornú pružnosť. Je vystužený sklenenými vláknami, pri ochrane smartfónu preto oceníte aj jeho pevnosť.

4. Používajte mobil bez obmedzení 

Kryty na iPhone sa postarajú o bezpečnosť zadnej strany a bokov mobilu. Váš smartfón bude chránený pri páde, nemusíte sa obávať poškodenia ani pri nárazoch kabelky či batoha. K povrchu telefónu sa nedostanú žiadne nečistoty, vlhkosť ani mastnota. Svoj mobil budete môcť používať bez obmedzení bez toho, aby ste ho museli z krytu vyberať. Má potrebné výrezy na kameru, porty aj tlačidlá.


5. Zamerané na dizajn

Zaujíma vás tiež vzhľad? K dispozícii sú priehľadné kryty na iPhone, vybrať si môžete kryt s vlastnou fotkou alebo obrázkové kryty na mobil. Vďaka ich originálnemu dizajnu sa stanú neoddeliteľnou súčasťou vášho imidžu.
Rýchle dodanie objednávky. Dodanie do 48 hodín!
Kvalita - Vždy na prvom mieste!
95% tovaru z našej ponuky je skladom.
100% bezpečná platba cez platobnú bránu Fondy!