🚚 Nad 34,90€ doprava ZADARMO a ku každému krytu ochranné sklo ZADARMO (okrem modelov iPhone 13 a iPhone 13 Pro)!🚚

Ako vrátiť tovar?

Aj majster tesár sa niekedy utne.

Tak znie známe slovenské príslovie. Aj keď sa v CubeCase snažíme zo všetkých síl, môže sa stať, že budete požadovať vrátenie tovaru. Pokiaľ ide o relevantnú požiadavku, s radosťou vám vyhovieme a dohodneme sa buď na vrátení peňazí alebo na náhradnom produkte podľa vášho výberu. V dnešnom článku si popíšeme celý proces vrátenia tovaru tak, aby bol férový z oboch strán.

Vrátenie tovaru je zadarmo

Vrátenie tovaru neplatíte! Pri dodržaní postupu je vrátenie tovaru na nás. Dôležité je, aby bola reklamácia relevantná, a preto musí spĺňať tieto kritériá:

 • ste nespokojný s kvalitou tlače
 • potlač sa odlupuje alebo je inak poškodená
 • nesprávna potlač, o ktorú ste nemali záujem alebo ktorá nezodpovedá vašim požiadavkám
 • kryt nesedí na váš mobil alebo ide o nesprávny model

   

  Aj keď sa maximálne snažíme, chyby sa stávajú a pokiaľ chcete vrátiť tovar na základe problémov vyššie, s celým procesom vám pomôžeme. Stačí vyplniť  žiadosť na stránke return-my-parcel.com/DPD-SK/cubecaseeu, zadať svoje údaje a všetko je vybavené. Vrátenie tovaru neplatíte a my vám buď vrátime peniaze alebo vám pošleme nový produkt.
   
  V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa nielen reklamácie a vrátenia tovaru nás prosím kontaktujte na e-mailovej adrese info@cubecase.eu – náš tím vám bude nápomocný!

  Rýchle dodanie objednávky. Dodanie do 48 hodín!
  Kvalita - Vždy na prvom mieste!
  95% tovaru z našej ponuky je skladom.
  100% bezpečná platba cez platobnú bránu Fondy!