🚚 Nad 34,90€ doprava ZADARMO a ku každému krytu ochranné sklo ZADARMO (okrem modelov iPhone 13 a iPhone 13 Pro)!🚚

NFT kryt na mobil? Tak to áno!

V Cube Case sme si povedali, že nechceme robiť veci iba obyčajne. A preto ani kryty ma mobilné telefóny nechceme ponúkať nudné, fádne a také, ktoré nájdete všade inde. Preto sme do svojej ponuky zaradili exkluzívnu kolekciu NFT krytov na smartfóny, vďaka čomu váš mobil získa okrem zvýšenej ochrany a skrášlenému dizajnu aj šmrnc jedinečnosti. Čo je to NFT a ako vyzerá na krytoch od Cube Case? To sa dozviete v tomto článku.

1. Čo je to NFT?

Skratka NFT sa teší veľkej popularite a bol by hriech nespojiť príjemné s užitočným – a zabaliť to do jediného produktu, ktorý môžete mať na svojom telefóne. NFT, alebo non-fungible token či nezameniteľný token, je akousi formou digitálneho umenia, s ktorým môžete obchodovať. Pokiaľ si napríklad zakúpite NFT vo forme animácie, stávate sa jej výhradným majiteľom. Toto umenie unikátne prinášame aj na naše kryty.

Vo všeobecnosti sa môže skratkou NFT pochváliť prakticky akýkoľvek digitálny produkt – od obrázkov a avatarov cez hudobné nahrávky a videá až po animácie a zberateľské predmety. My sme stavili na originálne obrázky vyrobené umelcami iba pre našu kolekciu NFT krytov. Okrem kvalitnej ochrany svojho smartfónu tak získate aj unikátny NFT produkt so svojim vlastným poradovým číslom v hornej časti krytu.
Spojenie príjemného s užitočným – to je teda krásny a jedinečný vzhľad s kvalitnou a spoľahlivou ochranou vášho mobilu.

2. NFT kryty pre váš mobil

NFT obrázky sú pre Cube Case vyrobené na mieru – ide teda o limitovanú a špeciálnu kolekciu pozostávajúcu zo 100 krytov z každého dizajnu. Záujemca tak získa okrem kvalitnej ochrany svojho smartfónu aj unikátny NFT produkt so svojim vlastným poradovým číslom v hornej časti krytu. NFT obrazy navyše nemôže nikto kúpiť samostatne a ani nijak inak ich použiť – jednoducho jedinečný a originálny kryt na mobil.

Vysoká kvalita je u nás samozrejmosťou a v spojení s originálnym dizajnom tak získate produkt, ktorý bude funkčný a aj esteticky príťažlivý. V Cube Case okrem toho dostanete ku každému krytu aj ochranné sklo a certifikát originality úplne ZADARMO! Tak neváhajte, vyberte si NFT kryt z našej novej kolekcie a oblečte aj svoj mobilný telefón do unikátneho oblečenia.
Rýchle dodanie objednávky. Dodanie do 48 hodín!
Kvalita - Vždy na prvom mieste!
95% tovaru z našej ponuky je skladom.
100% bezpečná platba cez platobnú bránu Fondy!